fbpx

Адаптер за носење на велосипеди

Код: 23900

ден2,350.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

ШИФРА 23900Адаптерот служи за брза и лесно закачување на велосипедот на носач на велосипеди. Адаптерот е изработен од 25мм кружен метал, покриен со пластична фолија која не се гребе. Компатибилен со сите велосипеди без централна шипка. MADE IN ITALY

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Адаптер за носење на велосипеди”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.