fbpx

Алат со магнет телескоп 12-64cm

Код: АМ02521
  • Алат со магнет
  • За недостапни места
  • Алатот е телескопски од 12 до 64цм
  • Странична закачалка за закачување на џеб.

ден150.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
Проверен квалитет
Производ по Мерка

Опис

Алат со магнет телескоп 12-64cm , е корисна алатка, со која со магнетот на врвот на алатот, може да ги земете сите метални делови кои се на недостапно место, најчесто паднати штрафчиња. Алатот е телескопски, во вид на антена и може да се продолжи од 12 до 64цм. На самиот алат има и странична закачалка за закачување на џеб.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Алат со магнет телескоп 12-64cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.