ВАНИЛА

Код: FreshWay

ден90.00

1 in stock

1 in stock

Опис

Ф03015

Интензивна арома која ви ги пренесува благите
вкусови на летните денови, и ве полни со енергија и оптимизам. Дополнета со
вкус на кадифе и мали егзотични ноти на кокос и шеќерна трска. Мирисите се
комбинираат во оргинален коктел што буди сеќавања на најубавите летни моменти и
овозможува неисцрпена енергија преку целиот ден!

Дополнителни информации

Weight0.00000000 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ВАНИЛА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *