fbpx

Гребалка за мраз со четка Алпин 42мм

Код: АМ10238
  • Гребалката или четката
  • Должината на гребалката е 42цм
  • Мека четка
  • Лесна за употреба

ден120.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
Проверен квалитет
Производ по Мерка

Опис

Одстранете го мразот , или снегот од вашето возило, многу лесно со гребалката или четката. Четката е мека и не го оштетува возилото. Должината на гребалката е 42цм.

Дополнителни информации

Тежина 0.1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гребалка за мраз со четка Алпин 42мм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…