fbpx

Гребалка за мраз со четка 49мм

Код: АМ01472
  • Гребалката или четка
  • Должината на гребалката е 49цм
  • Мека четка
  • Лесна за употреба

ден120.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Одстранете го мразот , или снегот од вашето возило, многу лесно со гребалката или четката. Четката е мека и не го оштеува автомобилот. Должината на гребалката е 49цм.

Дополнителни информации

Тежина 0.1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гребалка за мраз со четка 49мм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…