fbpx
Намалување!

Гумени патосници Опел Корса Ц 2000-2006

Код: 010оп070501
  • Изработени по мерка.
  • Лесни за чистење и одржување.
  • Без непријатна миризба.
  • Фиксинг систем за закопчување.
  • Странични рабови.

ден1,798.20

Нема на залиха

Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Производ по Мерка

Опис

Гумени патосници типски по мерка, изработени од мека и високо квалитетна гума. Патосниците се по мерка, немаат непријатен мирис, и се со одличен квалитет. Европско потекло.

Дополнителни информации

Тежина 3 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Опел Корса Ц 2000-2006”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…