Држач за таблет мини црн All Ride

Код: 0022407

ден460.00

На Залиха

Опис

Држач за таблет за во автомобил, кој се монтира на вакум систем на предното ветробранско стакло. Лесно се монтира, и може да се ротира 360степени. Корисен уред за патување.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за таблет мини црн All Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.