fbpx

Држач за таблет и ПЦ профи All Ride Connect

Код: 79409

ден770.00

На Залиха

Опис

Држач за таблет за во автомобил, кој се монтира на вакум систем на предното ветробранско стакло, или на задниот дел од предните седишта со што таблетот би се користел од патицните на задните седишта, односно дечињата. Лесно се монтира, и може да се ротира 360степени. Коситен уред за патување.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за таблет и ПЦ профи All Ride Connect”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *