Намалување!

Универзален држач за 115мм моб/нави/ипад All Ride

Код: 76495

ден420.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Држач за автомобил,доволно голем и за телефон, таблет, навигација. Држачот е ултра квалитетен, со можност за монтажа со вакум или на вентилацијата. Опции за прилагодување нагоре надоле, лево десно, напред назад, одличен за секоја пригода.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Универзален држач за 115мм моб/нави/ипад All Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.