fbpx

Заштитна мрежа за багажник 120х50цм ЛАМПА

Код: 60400
  • Заштитна преграда,универзална
  • Лесна за монтажа
  • Меѓу багажникот и седиштата
  • Најмногу се употребува при превоз на миленици
  • Димензија 120х50цм

ден320.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Патувајте спокојно ! Заштитна преграда,универзална и лесна за монтажа, за меѓу багажникот и седиштата. Најмногу се употребува при превоз на миленици или при товарење на багажникот.

Заштитна мрежа за багажник 120х50цм

 

Дополнителни информации

Тежина 0.1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштитна мрежа за багажник 120х50цм ЛАМПА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…