Заштита за сонце со слика 44х36цм 2ком All Ride

Код: 29983

ден90.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Заштитна фолија за страничните задни стакла, со одлична заштитна моќ. Димензиите се 44м х 36цм.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштита за сонце со слика 44х36цм 2ком All Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.