fbpx
Намалување!

Инбус клучеви сет 10ком All Ride

Код: 04356

ден60.00

На Залиха

Опис

Сет од 10 торкс клучеви со разни големини. Практичен за секаква пригода, и лесен за чување заради малите димензии. Потребен му е на секое возило.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Инбус клучеви сет 10ком All Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *