fbpx

Коректор за гребаници црн металик 12мл Мотип

Код: М951021
  • Коректор за корекција на гребаници на бојата
  • Металик боја
  • Четка за нанесување
  • Повеќе кратна употреба

ден270.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Компакт коректорот е металик или акрилна боја со врвен квалитет, која брзо се суши. Наменета е за направи сам” употреба. Се користи за корекција на малите гребнатини и точки кои настануваат на автомобилот при возење. Користи за гребаници каде што е оштетена бојата на возилото, односно подлабоки гребнатинки. Брзо се суши,бојата е постојана. Лесно се нанесува. Во случај на згуснување на содржината  неколку капки од акрилен разредувач ќе ја разбијат бојата.

 

Дополнителни информации

Тежина 0.012 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Коректор за гребаници црн металик 12мл Мотип”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…