Намалување!

Кровни носачи затворен систем КЛОП.airflow 127цм алуминиум

Код: 60230

Техничка спецификација

Должина на шипка: 130cm

Ширина и висина: 53мм х 28мм

Максимален товар: 75кг

Материјал: Алуминиум

Заклучување: Да, Antitheft брава за заклучување

City crash: Да

Iso Pass 11154: Да

ден6,290.00

На Залиха

Опис

Кровни носачи специјално наменети за возила кои поседуваат надолжни носачи.

Одговараат на RAILS со отворен и со затворен систем.

Произведени во Италија од најквалитетни материјали.

Кровни носачи CLOP , исклучително лесни за монтажа и демонтажа.

ПОГЛЕДАЈТЕ ГИ УПАТСТВАТА.

  1. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Istruzione-Clop-Airflow-Cod.-AO.509-Rev-00-1.pdf
  2. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Tabella-Applicabilit%C3%A0-Cod.-AO.228-Rev-23-1.pdf

 

ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ИЛИ ПОТЕШКОТИИ ПРИ МОНТАЖА ВИ СТОИМЕ НА РАСПОЛАГАЊЕ!!!

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровни носачи затворен систем КЛОП.airflow 127цм алуминиум”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…