fbpx
Намалување!

Кровни носачи отворен систем ОПЕН 145цм алуминиум

Код: 60045

Техничка спецификација

Должина на шипка: 145cm

Ширина и висина: 53мм х 27мм

Максимален товар: 75кг

Материјал: Алуминиум

Заклучување: Да, Antitheft брава за заклучување

City crash: Да

Iso Pass 11154: Да

ден6,120.00

На Залиха

Опис

Кровни носачи специјално наменети за возила кои поседуваат надолжни носачи.

Одговараат на RAILS со отворен систем.

Произведени во Италија од најквалитетни материјали.

Кровни носачи OPEN, исклучително лесни за монтажа и демонтажа.

НЕМА ПОТРЕБА ОД ДОПОЛНИТЕЛЕН АЛАТ ЗА МОНТАЖА

ПОГЛЕДАЈТЕ ГИ УПАТСТВАТА.

  1. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Istruzione-aggiuntiva-Open-Cod.-AO.117-Rev-04-1.pdf

 

ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ИЛИ ПОТЕШКОТИИ ПРИ МОНТАЖА ВИ СТОИМЕ НА РАСПОЛАГАЊЕ!!!

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровни носачи отворен систем ОПЕН 145цм алуминиум”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…