fbpx

Кровни носачи PACIFIC 68003 алуминиум-130cm

Код: 68003-64130

Техничка спецификација

Должина на шипка: 130cm

Ширина и висина: 53мм х 27мм

Максимален товар: 50кг

Материјал: Алуминиум

Заклучување: Да, Antitheft

City crash: Да

Максимална брзина: 130km/h

Iso Pass 11154: Да

ден7,600.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Кровни носачи специјално наменети по тип на возило, со оргинални адаптери за лесна монтажа, без оштетувања на автомобилот, како и безбедно користење.

Произведени во Италија од најквалитетни материјали. Изработени од висококвалитетен челик со гумирана заштита од корозија.

Кровни носачи PACIFIC , исклучително лесни за монтажа и демонтажа.

ПОГЛЕДАЈТЕ ГИ УПАТСТВАТА.

  1. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Istruzione-Pacific-68.003-Cod.-AO.269-Rev.-10.pdf
  2. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Istruzione-montaggio-Cover-con-soffietto-AO.490-Rev-03-1.pdf

ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ИЛИ ПОТЕШКОТИИ ПРИ МОНТАЖА ВИ СТОИМЕ НА РАСПОЛАГАЊЕ!!!

ОВИЕ КРОВНИ НОСАЧИ ОДГОВАРААТ ЗА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА:

BMW
SERIE III GT 5 2013>
SERIE 5 4 96-02
CITROEN
C4 AIRCROSS 5 2012>
C4 PICASSO 5 >2013
FIAT
STILO 3/5 2002>
FORD
C-MAX 5 >2010
S-MAX (ESCL. TETTO VETRO) 5 2006>
MAZDA
3 5 2019>
CX-5 5 2017>
MERCEDES
CLASSE E 4 02-09
MITSUBISHI
ASX 5 2012>
PEUGEOT
307 3/5 2001>
RENAULT
GRAND SCENIC 5 04-09
SCENIC 5 03-08
SAAB
9-3 SPORTKOMBI SW 5 2005>
VW
AMAROK 4 2010>

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровни носачи PACIFIC 68003 алуминиум-130cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…