Кровни носачи PACIFIC 68008 метал/челик-130cm

Код: 68008-65130

Техничка спецификација

Должина на шипка: 130cm

Ширина и висина: 53мм х 28мм

Максимален товар: 50кг

Материјал: Челик, заштитна гумирана облога

Заклучување: Да, пластична брава за заклучување, метална брава опционално

City crash: Да

Максимална брзина: 130km/h

Iso Pass 11154: Да

ден5,800.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Кровни носачи специјално наменети по тип на возило, со оргинални адаптери за лесна монтажа, без оштетувања на автомобилот, како и безбедно користење.

Произведени во Италија од најквалитетни материјали. Изработени од висококвалитетен челик со гумирана заштита од корозија.

Кровни носачи PACIFIC , исклучително лесни за монтажа и демонтажа.

ПОГЛЕДАЈТЕ ГИ УПАТСТВАТА.

  1. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Istruzione-Pacific-68.008-Cod.-AO.274-Rev.-06.pdf
  2. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Istruzione-Cover-senza-soffietto-Cod.-AO.491-Rev-03-1.pdf

ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ИЛИ ПОТЕШКОТИИ ПРИ МОНТАЖА ВИ СТОИМЕ НА РАСПОЛАГАЊЕ!!!

ОВИЕ КРОВНИ НОСАЧИ ОДГОВАРААТ ЗА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА:

BMW
SERIE 5 4 91/95
DAIHATSU
CUORE 5 03-06
HONDA
JAZZ 5 09-14
HYUNDAI
ACCENT 5 07-08
ACCENT 5 2008>
i10 5 13-19
KIA
PICANTO 5 >2010
LEXUS
IS 200 4 >2006
NX 5 2014>
MERCEDES
190 4 ALL
200 4 ALL
C 4 >2007
E 4 >2009
RENAULT
LAGUNA 4 >2000
SKODA
SUPERB 4 02-05
SUPERB 4 06-08
TOYOTA
AVENSIS 4/5 99-02
AVENSIS 4/5 2003>
CARINA 4 92-07
COROLLA VERSO 5 >2004

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровни носачи PACIFIC 68008 метал/челик-130cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…