Намалување!

Кровни носачи PACIFIC 68010 алуминиум-130cm

Код: 68010-64130

Техничка спецификација

Должина на шипка: 130cm

Ширина и висина: 53мм х 27мм

Максимален товар: 50кг

Материјал: Алуминиум

Заклучување: Да, Antitheft

City crash: Да

Максимална брзина: 130km/h

Iso Pass 11154: Да

ден6,460.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Кровни носачи специјално наменети по тип на возило, со оргинални адаптери за лесна монтажа, без оштетувања на автомобилот, како и безбедно користење.

Произведени во Италија од најквалитетни материјали. Изработени од висококвалитетен челик со гумирана заштита од корозија.

Кровни носачи PACIFIC , исклучително лесни за монтажа и демонтажа.

ПОГЛЕДАЈТЕ ГИ УПАТСТВАТА.

  1. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Istruzione-Pacific-68.010-Cod.-AO.276-Rev.-03-2.pdf
  2. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Istruzione-Cover-senza-soffietto-Cod.-AO.491-Rev-03-1.pdf

ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ИЛИ ПОТЕШКОТИИ ПРИ МОНТАЖА ВИ СТОИМЕ НА РАСПОЛАГАЊЕ!!!

ОВИЕ КРОВНИ НОСАЧИ ОДГОВАРААТ ЗА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА:

AUDI
A3 SPORTBACK 5 03-12
A6 4 97-03
A6 4 04-10
BMW
SERIE 5 5 03-10
SERIE 5 TOURING 5 04-10
DAIHATSU
TERIOS 5 2006>
HONDA
ACCORD 4 02-07
ACCORD 4 13-17
LEXUS
ES350 4 13-18
NISSAN
PULSAR (TETTO IN VETRO) 5 2014>
QASHQAI 5 2013>
VERSA 4 06-12
PEUGEOT
605 4 90-98
RENAULT
ESPACE 5 85-90
ESPACE 5 91-01
ESPACE 5 02-04
SEAT
ALTEA 5 2005>
TOLEDO 4 05-06
TOLEDO 4 07-09
TOYOTA
COROLLA 5 02-06
VOLVO
V50 5 04-12
S40 4 96-12

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровни носачи PACIFIC 68010 алуминиум-130cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…