Намалување!

Кровни носачи PACIFIC 68014 метал/челик-130cm

Код: 68014-65130

Техничка спецификација

Должина на шипка: 130cm

Ширина и висина: 53мм х 28мм

Максимален товар: 50кг

Материјал: Челик, заштитна гумирана облога

Заклучување: Да, пластична брава за заклучување, метална брава опционално

City crash: Да

Максимална брзина: 130km/h

Iso Pass 11154: Да

ден4,930.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Кровни носачи специјално наменети по тип на возило, со оргинални адаптери за лесна монтажа, без оштетувања на автомобилот, како и безбедно користење.

Произведени во Италија од најквалитетни материјали. Изработени од висококвалитетен челик со гумирана заштита од корозија.

Кровни носачи PACIFIC , исклучително лесни за монтажа и демонтажа.

ПОГЛЕДАЈТЕ ГИ УПАТСТВАТА.

  1. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Istruzione-Pacific-68.014-Cod.-AO.281-Rev.-05.pdf
  2. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Istruzione-Cover-senza-soffietto-Cod.-AO.491-Rev-03-1.pdf

ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ИЛИ ПОТЕШКОТИИ ПРИ МОНТАЖА ВИ СТОИМЕ НА РАСПОЛАГАЊЕ!!!

ОВИЕ КРОВНИ НОСАЧИ ОДГОВАРААТ ЗА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА:

AUDI
A3 SEDAN 4 2013>
A3 SPORTBACK 5 2012>
FORD
FOCUS SEDAN 4 11-18
SEAT
IBIZA 5 2008>
VW
GOLF PLUS 5 05-09
JETTA 4 05-09
PASSAT 4 05-14

 

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровни носачи PACIFIC 68014 метал/челик-130cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…