Намалување!

Кровни носачи PACIFIC 68023 метал/челик-110cm

Код: 68023-65110

Техничка спецификација

Должина на шипка: 110cm

Ширина и висина: 53мм х 28мм

Максимален товар: 50кг

Материјал: Челик, заштитна гумирана облога

Заклучување: Да, пластична брава за заклучување, метална брава опционално

City crash: Да

Максимална брзина: 130km/h

Iso Pass 11154: Да

ден4,802.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Кровни носачи специјално наменети по тип на возило, со оргинални адаптери за лесна монтажа, без оштетувања на автомобилот, како и безбедно користење.

Произведени во Италија од најквалитетни материјали. Изработени од висококвалитетен челик со гумирана заштита од корозија.

Кровни носачи PACIFIC , исклучително лесни за монтажа и демонтажа.

ПОГЛЕДАЈТЕ ГИ УПАТСТВАТА.

  1. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Istruzione-Pacific-68.023-Cod.-AO.289-Rev.-05.pdf
  2. https://www.g3spa.it/wp-content/uploads/Istruzione-Cover-senza-soffietto-Cod.-AO.491-Rev-03-1.pdf

ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ИЛИ ПОТЕШКОТИИ ПРИ МОНТАЖА ВИ СТОИМЕ НА РАСПОЛАГАЊЕ!!!

ОВИЕ КРОВНИ НОСАЧИ ОДГОВАРААТ ЗА СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА:

ALFA ROMEO
166 5 1998>
BMW
SERIE 3 COUPE’ 2 92-98
CITROEN
C1 5 >2013
C1 4 2014>
HONDA
CIVIC 5 94-00
CONCERTO 5 >1994
HYUNDAI
GETS 5 2002>
i10 5 08-13
INFINITY
G37XS 4 09-13
MAZDA
2 5 04-07
PEUGEOT
107 5 04-07
108 5 2014>
ROVER
400-45 4/5 1990>
SKODA
FELICIA 5 95-98
TOYOTA
AYGO 5 05-13
AYGO 5 2014>
VW
GOLF II 3/5 84-90

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровни носачи PACIFIC 68023 метал/челик-110cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…