Одмрзнувач на стакла спреј 400мл Мотип

Код: М000796
  • Брзо одмрзнува
  • Штити од замрзнување
  • Лесен за употреба

ден150.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Одмрзнувач на стакло кој веднаш ја одмрзнува третираната површина ! Напрскајте го стаклото или делот кој сакате да го одмрзнете, и за неколку секунди е одмрзнато. Ги заштитува гумените и пластичните површини и не ја оштетува шофершајбната.

Дополнителни информации

Тежина 0.5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Одмрзнувач на стакла спреј 400мл Мотип”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…