Организер за багажник торба

Код: 27323

ден650.00

На Залиха

Опис

Ставете крај на нередот во багажникот ! Организер за багажник, со доволно прегради и простор за уредно чување на опремата и козметиката за редовно одржување на возилото ! Лесен за монтажа и употреба ! Изработен од мек и убав теписон, со чичак трака за лепење на тепихот на возилото.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за багажник торба”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.