fbpx
Намалување!

Пепелник црн/алу блистер All Ride

Код: 28619

ден190.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Пепелник за возила, изработен од квалитетна пластика. Убав дизајн на капакот. Се користи во отворот за чаша !

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пепелник црн/алу блистер All Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *