fbpx
Намалување!

Помошен внатрешен ретровизор All Ride

Код: 20998
  • Се мести со вакум
  • За надлегување на задните седишта
  • Патувајте безбедно !

ден180.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Мало, но многу корисно ретровизорче кое се место со вакум. Се позиционира каде што ви е најзгодно за надгледување на децата на задната клупа. Патувајте безбедно !

Дополнителни информации

Тежина 0.1 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Помошен внатрешен ретровизор All Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…