fbpx
Намалување!

Сет старт кабли за палење за возила 600A-6m

Код: АМ01340
  • Сет старт кабли за палење
  • 600A
  • 6m  должина
  • Одличен квалитет и моќ.

ден990.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Сет старт кабли за палење за возила 600A-6m , од брендод АМИО со одличен квалитет и моќ.

Дополнителни информации

Тежина 0.2 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет старт кабли за палење за возила 600A-6m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…