fbpx

Универзални авто наметки Trendy – сет 2 наметки

Код: 1000065
  • Прилагодливи на скоро сите патнички возила
  • Одговараат за седишта со АИРБЕГ
  • Одговараат на возила со 2 врати
  • Може да се монтираат на седишта со длабоки (рекаро) седишта
  • Одговараат на седишта со вградена капа

ден700.00

На Залиха
Исчисти
UNIVERSAL FIT
Достава 2-3 дена
Проверен квалитет

Опис

Наметките се лесно монтажни и се затегаат со ластици и куки.

Наметките се изработени од квалитетни полиестерски материјали и се достапни во повеќе бои.

Наметките се со дебелина од 3cm, што овозможува удобно седење и возење.

Пакувањето содржи 2 предни наметки.

Не се перат и не се пеглаат.

Произведува: Самад Ас Дооел

 

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg
TRENDY

, ,

Вие исто така би сакале…