fbpx

Хидраулична дигалка 5т

Код: АМ01271
 • Kапацитет: 5000 kg
 • Mакс. висина на кревање: 278 mm
 • Mин. висина: 148 mm
 • Oснова: 90 mm x 80 mm
 • Должина на цевката: 270 mm
 • Тежина: 2,2 кг

ден1,850.00

Нема на залиха

Достава 2-3 дена
Проверен квалитет
Производ по Мерка

Опис

Хидраулична дигалка изработена од цврст метал со одличен квалитет и перформанси. Може да подигне до 5000кг.

Техничка спецификација.

 • Kапацитет: 5000 kg
 • Mакс. висина на кревање: 278 mm
 • Mин. висина: 148 mm
 • Oснова: 90 mm x 80 mm
 • Должина на цевката: 270 mm
 • Тежина: 2,2 кг

Дополнителни информации

Тежина 5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Хидраулична дигалка 5т”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.