fbpx

Штитиник за врата сребрен долг All Ride

Код: 91759

ден180.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Сет од 4 штитници за предни и задни врати. Лесна монтажа. Еластични за мало заоблување и прилагодување на вратите. Придонесува и до поголема заштита при отварање на вратите. 

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Штитиник за врата сребрен долг All Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.