fbpx

БРИШАЧИ Аеро Еко – 55цм – 1ком

Код: 3 397 013 454

ден660.00

Само 2 останати на залиха

Само 2 останати на залиха

Опис

AeroEco е секогаш сигурен дури и при високи брзини: Совршената видливост е загарантирана заради аеродинамичниот дизајн – без разлика на временските услови. Вклучени на самиот брисач AeroЕKO се неколку адаптери, кои овозможуваат монтажа на повеќето возила од новата генерација (види слика со адаптери). Брзо и лесно да се монтира. Премиум квалитет !

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “БРИШАЧИ Аеро Еко – 55цм – 1ком”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.