fbpx

Авто навлаки Цитроен Ц3 11.2009-05.2016

Код: 1000628

ден0.00

На Залиха

Опис

Авто навлаки по мерка.
Изработка на авто навлаки за сите типови возила. Навлаките се изработуваат по
самите штепови на фабричното седиште. Голем избор на дезени и бои, кои со
сигурност ќе ги задоволи вашите потреби и вашиот вкус. Авто рапацир материјал трослоен
со 0,5cm дебелина, со кој фабрично се тапацираат седиштата на возилата и
квалитетот е добро познат. Гратис монтажа или испорака. Гаранција 2 години.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg
Материјал за средина

, , , , , , , , , , , , , , , ,

Страничен Материјал

, , , , ,

Број на Врати

,

Делива задна клупа

,

Потпирач на рака за Задни седишта

,

Airbag во предни седишта

,

Вие исто така би сакале…