BUBBLE GUM

Код: FreshWay

ден90.00

1 in stock

1 in stock

Опис

Ф03015

Возбудливи вкусови од широкиот спектар на
ФрешВеј. Долготраен мирис во квалитетно пакување без да се изгуби вкусот на
мирисот. Свежина во внатрешноста на возилото. Екстремно долга издржливост на
парфемот.

Дополнителни информации

Weight0.00000000 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BUBBLE GUM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *