fbpx

Боја за дискови и добоши жолта 400мл МОТИП

Код: М04097
  • Специјален за добоши/дискови/кочници
  • Отпорен на висока температура
  • Лакиран со висок сјај
  • Лесно се нанесува

ден590.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Овој спреј посебно е развиен со цел да ги заштити и да им го поврати сјајот на дисковите за кочници, добоши и др. Тоа е постојана боја со траен ефект и отпорна е на високи температури (200°C) и на маслото за кочници. Пред употреба да се промеша 2мин. При прскање боцата да се држи 30 cm од површината за фарбање. За најдобри резултати нанесете 2-3 слоја.

Дополнителни информации

Тежина 0.5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Боја за дискови и добоши жолта 400мл МОТИП”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…