Брисачи ЕКО БОШ обични 450 мм

Код: 4668

ден280.00

На Залиха

Опис

Цената е во право – исто така е и квалитетот: извонредни карактеристики на подобрените Еко брисачи , со ниска цена. Брисачите се изработени од здрав и цврст метал, надополнувајќи се со инзвонредна графитна гума за темелно бришење. Кукаст адаптер и лесен за монтажа.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Брисачи ЕКО БОШ обични 450 мм”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.