Брисачи ЕКО БОШ обични 550 мм

Код: 4672

ден340.00

На Залиха

Опис

Цената е во право – исто така е и квалитетот: извонредни карактеристики на подобрените Еко брисачи , со ниска цена. Брисачите се изработени од здрав и цврст метал, надополнувајќи се со инзвонредна графитна гума за темелно бришење. Кукаст адаптер и лесен за монтажа.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg