fbpx

БРИШАЧИ Bosch оригинал – Ауди А4 2001 – 2004год

Код: 1909

ден1,850.00

На Залиха

Опис

Оригинални брисачи Bosch. Оригиналните брисачи се наменети исклучиво за наведеното возило, и се исти како фабричните. Премиум квалитет !

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “БРИШАЧИ Bosch оригинал – Ауди А4 2001 – 2004год”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.