БРИШАЧИ Bosch оригинал – BMW 5 Е39 – 1995 – 2003год

Код: 1539

ден1,750.00

На Залиха

Опис

Оригинални брисачи Bosch. Оригиналните брисачи се наменети исклучиво за наведеното возило, и се исти како фабричните. Премиум квалитет !

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg