БРИШАЧИ Bosch оригинал 550/550 мм – Мерцедес Ц Класа 2001-2007, Ауди А4 (00-06),Ауди А6 (01-06)

Код: 933

ден2,100.00

На Залиха

Опис

Оригинални брисачи Bosch. Оригиналните брисачи се наменети исклучиво за наведеното возило, и се исти како фабричните. Премиум квалитет !

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “БРИШАЧИ Bosch оригинал 550/550 мм – Мерцедес Ц Класа 2001-2007, Ауди А4 (00-06),Ауди А6 (01-06)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.