fbpx
Намалување!

Церада за покривање гуми сива 75х96цм

Код: 03025

Церада за покривање гуми во сива боја, со димензии 75х96цм, идеална а правилно одржување, складирање и чување на вашите гуми.

Содржи патент со кој се затвора и ластик со кој целосно ги покрива гумите.

ден380.00

Нема на залиха

cerada
ceradi
церада
церади

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg