Гребалка за мраз со четка 31cm

Код: АМ01473
  • Гребалката или четката
  • Четката е мека
  • Должина 31цм
  • Лесна за употреба

ден100.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Одстранете го мразот , или снегот од вашето возило, многу лесно со гребалката или четката. Четката е мека и не го оштетува автомобилот. Должина 31цм

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гребалка за мраз со четка 31cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Вие исто така би сакале…