fbpx

Чистач и одржувач на бандажи 500мл МОТИП

Код: М000732
  • Тригер пумпа
  • Дава високи перформанси
  • Чисти и дава сјај
  • Лесен за употреба

ден250.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Интензивно ги чисти бандажите и раткапните.Брз е,лесен е за нанесување. Ефикасен со одлични особини на чистење и вертикална стабилност. Одлично чисти и со леснотија ги отстранува нечистотиите од глицеринот.Не е штетен за гумите ако добро се испере со вода. Дава висок сјај. Се користи на ладни бандажи. Бандажите рамномерно попрскајте ги и оставете да делува максимум 30секунди.Со мокар сунѓер или со четка за бандажи тријте додека бандажот не стане сјаен,После процесот гумите,деловите за кочење исперете ги со многу вода.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чистач и одржувач на бандажи 500мл МОТИП”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.