fbpx

Чистач на бандажи 600мл МОТИП

Код: M000713
  • Пена
  • Дава високи перформанси
  • Чисти и дава сјај
  • Лесен за употреба

ден280.00

На Залиха
Достава 2-3 дена
ЕКО производ
Проверен квалитет

Опис

Интензивно ги чисти бандажите и раткапните.Брз е,лесен е за нанесување. Ефикасна ПЕНА со одлични особини на чистење и вертикална стабилност. Одлично чисти и со леснотија ги отстранува нечистотиите од глицеринот.Не е штетен за гумите ако добро се испере со вода. Дава висок сјај. Се користи на ладни бандажи. Бандажите рамномерно попрскајте ги и оставете да делува максимум 30секунди.Со мокар сунѓер или со четка за бандажи тријте додека бандажот не стане сјаен,После процесот гумите,деловите за кочење исперете ги со многу вода. Поседува посебен вентил кој овозможува прскање во сите смерови (360c)

Дополнителни информации

Тежина 0.6 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Чистач на бандажи 600мл МОТИП”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…