fbpx
Намалување!

Универзални авто навлаки Delta

Код: 1000066
  • Прилагодливи на скоро сите патнички возила
  • Одговараат на седишта со деллива задна клупа, 60-40, 40-60
  • Можете не пречено да ја користите деливоста од задното седиште
  • Одговараат на возила со 2 врати
  • Може да се монтираат на седишта со длабоки (рекаро) седишта
  • Не одговараат на седишта со вградена капа

 

ден1,400.00 ден990.00

На Залиха
UNIVERSAL FIT
Достава 2-3 дена
Проверен квалитет

Опис

Навлаките се лесно монтажни и се затегаат со ластици и куки. Навлаките се изработени од квалитетни полиестерски, жакарт и памучни материјали и се достапни во повеќе бои.

Паковањето содржи навлаки за предните и задните седишта и 4 навлаки за наслоните за глава.

Може да се перат на 30 степен и не се пеглаат.

Произведува: Самад Ас Дооел

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg
DELTA

, , , , , ,