fbpx
Намалување!

Држач за чаша и моб 3 во 1 АБС All Ride

Код: 00505

ден420.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Практичен, многу корисен, и зафаќа мал простор. Држач за чаша, кој лесно и едноставно, се монтира помеѓу седиштето и пластиката кон сувозачот. Има простор за 2 чаши и ситни пари или телефон. 

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за чаша и моб 3 во 1 АБС All Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *