fbpx
Намалување!

Држач за телефон црно-хром All Ride

Код: 36213

ден288.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Држач за автомобил. Држачот е ултра квалитетен, со можност за монтажа со вакум или на вентилацијата. Опции за прилагодување нагоре надоле, лево десно, напред назад, одличен за секоја пригода.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за телефон црно-хром All Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.