fbpx

Држач за чаша хепи трип All Ride

Код: 20558

ден130.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Практичен, многу корисен, и зафаќа мал простор. Држач за чаша, кој лесно и едноставно, се монтира на стаклото од вратата. Се преклопува и затвара кога не се користи.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за чаша хепи трип All Ride”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.