fbpx

Држач за чаша/шише црн Лампа

Код: 40200

ден320.00

На Залиха

Опис

Шифра- 40200

Практичен, многу корисен, и зафаќа мал простор. Држач за чаша, кој лесно и едноставно, се монтира на вентилацијата од возилото. Се преклопува и затвара кога не се користи.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Држач за чаша/шише црн Лампа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.