fbpx
Намалување!

Таблет и Ипад држач All Ride Connect

Код: 72906

ден100.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Држач за таблет за во автомобил, кој се монтира на вакум систем на предното ветробранско стакло. Лесно се монтира, и може да се ротира 360степени. Корисен уред за патување.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Таблет и Ипад држач All Ride Connect”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *