Duracell – 55ах 450А

Код: ДС 55

ден3,950.00

Само 1 останати на залиха

Само 1 останати на залиха

Опис

Duracell акумулаторите се едни од најдобрите акумулатори, докажани на светскиот пазар, и лидери во производство на батерии и акумулатори. Едноставно траат најдолго. Гаранција 2год.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Duracell – 55ах 450А”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.