fbpx

ЕКО БРИШАЧИ 45-45cm – 2 ком

Код: 5159

ден470.00

На Залиха

Опис

Бришачи Bosch Еко: подобрените перформанси на стандардните брисачи Цената е во право – исто така е и квалитетот: извонредни карактеристики на подобрените Еко брисачи , со ниска цена. Брисачите се изработени од здрав и цврст метал, надополнувајќи се со инзвонредна графитна гума за темелно бришење. Кукаст адаптер и лесен за монтажа.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕКО БРИШАЧИ 45-45cm – 2 ком”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.