ЕКО БРИШАЧИ 53-53cm – 2 ком

Код: 5162

ден560.00

На Залиха

Опис

Бришачи Bosch Еко:
подобрените перформанси на стандардните брисачи Цената е во право – исто така е
и квалитетот: извонредни карактеристики на подобрените Еко брисачи , со ниска
цена. Брисачите се изработени од здрав и цврст метал, надополнувајќи се со инзвонредна
графитна гума за темелно бришење. Кукаст адаптер и лесен за монтажа.

Дополнителни информации

Тежина 0.00000000 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕКО БРИШАЧИ 53-53cm – 2 ком”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.